Servis Bölgeleri

Avcılar Perde Yıkama


Avcılar Perde Yıkama Firmaları

Avcılar perde yıkama firmaları tarafından sunulan perde yıkama hizmetleri sayesinde sizler yorulmadan perdeleriniz etkin bir şekilde yıkanacaktır. Perdelerinizi garantili bir şekilde yıkamayı taahhüt eden perde yıkama firmaları özel sanayi tipi makineler kullanarak perdelerin zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca kullanılan deterjanlar perde yıkama için özel seçilmiş deterjanlar olduğu için perdeleriniz zarar görmeden derinlemesine temizlik sağlanabilmektedir. Sadece tül perdelerinizi değil stor ve zebra perdelerinizin temizliği işlemlerini de sürdüren Avcılar perde yıkama firmaları antibakteriyel perde temizliği sağlamaktadır. Uzun yıllardan beri perde temizliği hizmeti sunan perde yıkama firmaları perdeleri türlerine göre ayırdıktan sonra perdenin cinsine uygun yıkama biçimi ve deterjanları belirler. Ardından perdeye zarar vermeden temizliğini sürdürür.

Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler şık görünümlü perdelerdir. Bulunduğu alanları geniş göstermeye yarayan zebra perdelerin ütü istememesi büyük bir avantajdır. Ayrıca odaların derli toplu görünmesini sağlayan zebra perdeler ev ve işyerlerinde çok tercih edilmeye başlanmıştır. Evlerde özellikle mutfak ve oturma odalarında çok tercih edilen zebra perdelerin temizliği de bir hayli zordur. Zebra perdeler çift kat perdelerdir. Ayrıca mekanizmalı perdeler olduğu için mekanizmalarının çıkarılması gerekmektedir. Avcılar perde yıkama firmaları evinize gelerek zebra perdelerinizi söker ve montaj eder. Ayrıca zebra perdelerin temizlenmesi için özel deterjanlar ve temizlik ürünleri kullanıldığı unutulmamalıdır.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler son zamanlarda çok tercih edilen perde çeşitleri arasında yer almaktadır. Stor perdeler temizlenirken dikkatli ve özenli davranılması gerekmektedir. Stor perdeler yıkanırken derinlemesine bir temizlik sağlanır ve tüm yıkama işlemleri özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Bu nedenle stor perdelerinizi temizlemek için kaliteli perde yıkama firmalarından yardım isteyebilirsiniz.

Katlamalı Stor Perde Yıkama

Katlamalı stor perdeler de çok şık görünen ve evlerde sık sık kullanılan perde türlerinden biridir. Özel mekanizmalı olan bu perdelerin perde yıkama firmaları tarafından sökülerek dikkatli bir şekilde yıkanması çok önemlidir. Bu nedenle derinlemesine ve özel malzemelerle yıkanan katlamalı stor perdeler çok kısa süre içerisinde evinize teslim edilerek montajı uzman personeller tarafından sağlanmaktadır.